• 0542 269 5080
  • 0542 269 5080

SS İPTV KURULUM

_
SS İPTV KURULUM

SS İPTV KURULUM

Ss İptv Kurulum

SS İptv Genellikle Beko, Vestel, Arçelik, Gibi Yerli Tv lerde Kulanılır SS IPTV kurulumu Smart TV özellikli bir televizyonunuz var ve iptv kullanmak istiyorsanız SS IPTV uygulaması sayesinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İlk önce yapılması gereken işlem smart tv televizyonunuza uygulamalar bölümünden SS IPTV uygulaması yüklemek ve daha sonra iptv uyumlu televizyondan SS IPTV uygulamasını açın Settings/General bölüme gelin daha sonra Get Code butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra ekranda çıkan kodu aşağıda belirtecegimiz web sitesine yazın.

Ss iptv m3u playlist ekleme
Bilgisayarınızdan veya Telefonunuzdan http://ss-iptv.com/en/users/playlist bu linke tıklıyoruz. Açılan sayfaya ss iptv uygulamasındaki GET CODE kodunu Enter Connection Code yazan kutucuğa yazın sonra ADD DEVICE butonuna tıklayın.

External Playlists
ADD ITEM
Displayed Name bölümüne İptvSitesi.com yazın.
Source bu kutucuğa size gönderilen m3u link kopyalayıp yapıştırın.
OK
SAVE
Ekranda Playlist has been successfully saved! yazısı gördüğünüz zaman kanallar yüklenmiş demektir. Heme sonrasında iptv kanalların aktif olması için kapatıp açın kanallar otomatik listeleyecektir.

Ss iptv kategorili kanal listesi
Ss iptv uygulamasında kanalların liste halinde değilde kategorili olmasını istiyorsanız. Aşağıdaki ayarları yapmalısınız.

Settings
Apperance
Split content by groups bu kutucuk işaretleyiniz.
Ss iptv li tvnizi kapatıp açtığınız zaman kanallar kategorili olarak görünecektir. Şimdiden iyi seyirler.

SS İPTV KURULUM İptv

SS İPTV KURULUM iptv server 0542 269 5080

Iptv son dönemde herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir platform olmaya başladı. Bu durdurulamaz yükseliş sonrası konu hakkında bilgisi olmayanlar ise iptv nin insanlara ne gibi avantajlar sağladığını merak eder oldu. ucuz iptv, iptv bayilik, iptv abonelik, donmayan iptv, kaliteli iptv, iptv test, Uygun iptv, IPTV, İptv izle, iptv server, iptv reseler bayilik, iptv kaynak satış,

IPTV’ NIN AVANTAJLARI NELERDİR

Iptv son zamanlarda herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir platform olmaya başladı. Bu önlenemez yükseliş sonrası konu hakkında bilgisi olmayanlar ise iptv nin kullanıcılara ne gibi avantajlar sağladığını merak eder oldu.

Iptv nin en önemli avantajı hiçbir şekilde taahhüt imzalanmıyor oluşudur. Diğer tv platformlarında sözleşmesiz üyelik alamıyorsunuz. Ama iptv kullanmak isteyenler kontörlü hat kullanır gibi önce bakiye yüklüyor ve sonra dilediği süre kadar iptv kullanmaya devam edebiliyor. Ödediğiniz ücret kadar size verilen süreyi tamamladığınız takdirde ise dilerseniz hemen uzatabilir dilerseniz de bir süre ara verip daha sonra sürenizi yenileyebilirsiniz.

Ödeme yapıp iptv kullandığınız süre içerisinde ise telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan iptv ye erişebilir ve bünyesindeki tüm programları takip edebilirsiniz. Bu programlar ise televizyon dünyasında yer alan tüm içerikleri barındırıyor. Dizi filmlerden normalde ücretli yayınlanan karşılaşmalara, belgesellerden konser kayıtlarına kadar ne ararsanız daha ucuz ve daha pratik bir şekilde iptv üyeliği alarak ulaşabilirsiniz. Üstelik yüksek kaliteli bir şekilde.

ucuz iptv, iptv bayilik, iptv abonelik, donmayan iptv, kaliteli iptv, iptv test, Uygun iptv, IPTV, İptv izle, iptv server, iptv reseler bayilik, iptv kaynak satış, SS İPTV KURULUM Iptv son dönemde herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir platform olmaya başladı. Bu durdurulamaz yükseliş sonrası konu hakkında bilgisi olmayanlar ise iptv nin insanlara ne gibi avantajlar sağladığını merak eder oldu.

SS İPTV KURULUM iptv

SS İPTV KURULUM ip tv

SS İPTV KURULUM iptv uyelik

SS İPTV KURULUM iptv bayilik

SS İPTV KURULUM ucuz iptv

SS İPTV KURULUM donmayan iptv

SS İPTV KURULUM kaliteli iptv

SS İPTV KURULUM iptv reseler bayilik

SS İPTV KURULUM iptv server
ucuz iptv, iptv bayilik, iptv abonelik, donmayan iptv, kaliteli iptv, iptv test, Uygun iptv, IPTV, İptv izle, iptv server, iptv reseler bayilik, iptv kaynak satış, Ss ipv Kurulum En Basit acıklaması Eger Kendiniz Bilgim Yok Yapama Diyorsanız Whatshapp Destek Hattimizdan Bize Ulaşın Kurulumu Biz Yapalım
Ssiptv yükle
ss iptv
ss iptv calışan iptv
ss iptv kurulum
ssiptv ucretsiz test
ssiptv test
ss iptv kanal listesi
ssiptv iptv yukleme
iptv kurulum
televizyona iptv yukleme
ss iptv m3u

Ss ipv Kurulum En Basit acıklaması Eger Kendiniz Bilgim Yok Yapama Diyorsanız Whatshapp Destek Hattimizdan Bize Ulaşın Kurulumu Biz Yapalım Ssiptv yükle ss iptv ss iptv calışan iptv ss iptv kurulum ssiptv ucretsiz test ssiptv test ss iptv kanal listesi ssiptv iptv yukleme iptv kurulum televizyona iptv yukleme ss iptv m3u Kelimelerini aratarak yada ziyaret ederek SS İPTV KURULUM alakalı içeriğe erişim sağladınız.

SS İPTV KURULUMSS İPTV KURULUM

Yayın tarihi: 21 Haziran Pazar 2020

İPTVSİTESİ LOGO
Ucuz iptv bayilik Donmayan ucuziptv iptvbayilik Abonelik Server Kaliteli iptvreseler